Taštičková matrace s kokosem NEON

V rámci linie Komfort jsme se zaměřili nejen na ty náročnější, pro n쾞 je spánek jako v oblacích samozřejmostí, ale i na ty, kteří trpí bolestmi zad a dalššími potힾemi při spánku. Na velké prodyššnosti a rovněž pevnosti se podílejí jak kokosová vrstva v kombinaci s PUR pěnou, tak i pěna typu HR, která poskytuje pevný základ. Po konzultaci s odborníky jsme matraci Neon vyplnili tašštičkovými pružžinami, které se přizpůsobují tvaru a poloze těla, a tím se svaly relaxují.  

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: 66/200 Kategorie: ,

Výšška: 25 cm

Potah: Proššívaný

Materiály:

PUR Pěna T35. Velmi kvalitní pěna použžívaná u dražšhých typů matrací. Má dlouhou žživotnost díky pružžnosti a hustotě. V kombinaci s kokosovou vrstvou matraci ztužžuje a zpevňuje. Ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad.

HR Pěna HR50. Pěny typu HR jsou komfortní, pružžné, odolné proti roztažžení, stlačení a přetힾení. Přesto disponují vysokou prodyššnosti povrchu a vnitřní části.

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použžití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proležženinám, zlepššuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delšší žživotnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Tašštičkové pružžiny. Výhoda těchto pružžin je v tom, žže reagují nezávisle na sobě: při stlačení jedné pružžiny zbytek zůstává v původním stavu. Tím je matrace elastičtější a přizpůsobuje se tvaru Vaššeho těla. Počet pružžin na m2: 255-260ks; průměr jednotlivé pružžiny: 85mm.

 

Rozmer

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200