Pružinová matrace XENON

Klasické pružžinové matrace se stále těší velké oblibě hlavně kvůli jednoduchosti a dostupnosti. V tomto případě jsme se rozhodli propojit spolehlivost prověřené technologie a výhody nových materiálů, jako je pěna typu T35. Tato matrace tak patří k těm, které poskytují spánek na vyšššší úrovni. K tomu jsme přidali kokosovou vrstvu, která Vám zajistí lepšší prodyššnost a svěžest. Matrace Xenon je oboustranná a tím vhodná pro použití v různých ročních obdobích.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: 69/204 Kategorie: ,

Výšška: 25 cm

Potah: Proššívaný zigzag

Materiály:

PUR Pěna T35. Velmi kvalitní pěna použžívaná u dražšhých typů matrací. Má dlouhou žživotnost díky pružžnosti a hustotě. V kombinaci s kokosovou vrstvou matraci ztužžuje a zpevňuje. Ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad.

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použžití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proležženinám, zlepššuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Pružžiny Bonell. Jedná se o nejstaršší typ pružžin určených pro výrobu matrací, které se stále těší velké oblibě. Příznačná je jejich vysoká pružžnost, a tím jsou vhodné i pro osoby vyšššší váhové kategorie. Počet pružžin na m2: 111ks; tloušťka drátu: 2,4mm.

Rozmer

80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200