Pružinová matrace ARGENTINUM 1+1

800.00 900.00 

Ty, kteří si pamatují klasické pružžinové matrace minulého století, čeká překvapení: pro Vás jsme nechali připravit modernějšší, vylepššenou verzi pružžinové klasiky. Nová technologie výroby eliminuje vržžení, které známe ze staršých matrací. Navíc tato matrace přichází s kokosovou vrstvou a dvěma stranami (měkkou a tvrdou), které Vám zajistí svěžest a pohodlí.

SKU: 159/200 Kategorie: ,

Výšška: 16 cm

Potah: Proššívaný

Materiály:

PUR Pěna T25, 2cm. Základní, středně tvrdá s relativně vysokou pružžností a flexibilitou (H3)

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použžití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proležženinám, zlepššuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Pružžiny Bonell. Jedná se o nejstarší typ pružžin určených pro výrobu matrací, které se stále těší velké oblibě. Příznačná je jejich vysoká pružžnost, a tím jsou vhodné i pro osoby vyšššší váhové kategorie. Počet pružžin na m2: 111ks; tloušťka drátu: 2,4mm.

 

rozmry

,