Proč nepodceňovat výběr dětské pose?

Děti potřebují mnohem delší a kvalitnější spánek než dospělí. Dětem se až do rané dospělosti vyvíjí páteř a je nesmírně důležité pro tuto část života zvolit co nejkvalitnější postel. Podívejme se na pár tipů, kterými je dobré se řídit při výběru správné postele pro děti. 

VÝBĚR KONZULTUJTE S ODBORNÍKY ZE ŠLOFÍK.EU

Již řadu let se zaměřujeme na distribuci kvalitních postelí a matrací, proto se nás v případě dotazů rozhodně neostýchejte zeptat. 

Protože na svém e-shopu nemáme stovky položek a tisíce objednávek, můžeme se každému zákazníkovi věnovat individuálně a to platí dvojnásob pokud jde o zdraví dětí.

NABÍZÍME KVALITNÍ DĚTSKÉ POSTELE ZA BEZKONKURENČNÍ CENU!

Pokud navštívíte naši kategorii věnovanou dětským postelím, uvidíte 3 základní typy. První je postel pro kluky ”Bohoušek i s dětskou matrací”. Druhou je postel vhodná jak pro kluky, tak i pro holky a jedná se o ”Postel Hugo doplněnou o matraci”. Poslední variantou je postel přímo pro holky ”Sofie”. U každé postele si můžete vybrat z celkem 3 velikostí a 3 typů matrací pro děti

POSTELOVÉ ROŠTY PRO ZDRAVÝ SPÁNEK DÍTĚTE

Všechny naše dětské postele jsou vybaveny rošty, které svou vysokou odolností brání propadnutí a jakémukoliv pohybu matrace.

Navíc se neprohýbají, tudíž v kombinaci se správnou matrací pro děti poskytnou ten nejkvalitnější možný spánek

Vyberte si z našich matracípostelí nebo dřevěných lehátek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.